Całodobowe dyżury sanockich Aptek oraz punktów aptecznych na terenie Powiatu Sanockiego w 2022 r.

Aby zapewnić dostępność świadczeń w porze nocnej, niedzielę i dni wolne od pracy Rada Powiatu Sanockiego uchwaliła rozkład pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Sanockiego w 2022 roku.

Apteki mieszczące się w Sanoku będą pełnić dyżury całodobowe.

Dyżury aptek, które znajdują się w Sanoku będą trwać całą dobę. Dla każdej apteki dyżur będzie trwać jeden tydzień. Niektóre apteki będę pełnić dyżury nieco inaczej, jednak w godzinach dostosowanych dla potrzeb mieszkańców.

Apteka pełniąca dyżur całodobowy, a tym samym rozpoczynająca tydzień dyżurowy rozpoczyna o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia dyżuru tygodniowego i kończy o godz. 8.00 w dniu jego zakończenia. Wszystkie dni wolne od pracy i święta wypadające w tygodniu dyżurowym obsługuje apteka pełniąca dyżur całodobowy.

Poniżej pełny harmonogram całodobowych dyżurów pełnionych przez sanockie apteki oraz punkty apteczne na terenie Powiatu Sanockiego w 2022 roku.