Gmina Sanok partnerem tegorocznego 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku!

Jest nam miło poinformować, że w tegorocznej 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Gmina Sanok miała swój udział i dwukrotnie dołożyła pomocną cegiełkę!
W dniu finału tj. 30 stycznia br. m.in. na terenie naszej gminy odbył się I Rajd Ziemi Sanockiej. Ta dwudniowa impreza została zorganizowana przez Koło Ziemi Sanockiej przy Automobilklubie Małopolskim Krosno. Gmina Sanok zabezpieczała odcinek w miejscowości Prusiek, gdzie odbyły się dwukrotnie próby sportowe uczestników.

 

I RAJD ZIEMI SANOCKIEJ 29-30.01

Natomiast na terenie miasteczka galicyjskiego w skansenie, Gmina Sanok wystawiła swoje stoisko z domowymi wypiekami (ciasteczka kruche i pierniki) wykonane przez KGW w Wujskiem. Mamy nadzieję, że nasz udział w 30. finale WOŚP przyczynił się choć w niewielkim stopniu do zasilenia tegorocznej, ogromnej WOŚP-owej skarbonki, a za rok znów gramy w pomaganie! 🙂