Sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach

W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach cyklicznie odbywa się Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego PINGWIN, który cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych na terenie całego kraju.

W tym roku uczniowie musieli zmierzyć się z testem, który składał się z 30 pytań, do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy. Podstawę do oceny stanowiły wypełnione przez uczestników arkusze.

Wyniki konkursu okazały się niezwykle pomyślne dla Nataszy Kurek z klasy 5 a, która zajęła III miejsce w Polsce, w nagrodę otrzymując dyplom laureata oraz nagrodę książkową. To nie jedyny sukces Nataszy. Uczennica zakwalifikowała się do II etapu  Międzyszkolnego Konkursu
z Języka Angielskiego dla klas 5 i 6 Szkół Podstawowych ( którego honorowym patronem jest Burmistrz Miasta Sanoka) organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku.

Koordynatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego, pani Aleksandra Bułdak oraz pani Joanna Storoszczuk-Janusz.

 Serdecznie gratulujemy Nataszy i życzymy dalszych sukcesów!!!