Uczennice ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Pisarowcach wzięły udział w konkursie „Strofy o Ojczyźnie”

W dniu 17 listopada br. odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników konkursu „Strofy o Ojczyźnie”, który odbył się 10 listopada w Domu Sokoła w Sanoku. W konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku wiersze o treści patriotycznej recytowało 56 uczennic i uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu sanockiego.

Nasze uczennice Amelia Wanielista z kl.5 oraz Emilia Rosa z kl.7 wspaniale reprezentowały naszą szkołę. W klasyfikacji końcowej Amelka zdobyła III MIEJSCE i została nagrodzona pamiątkowym medalem, dyplomem, bonem pieniężnym o wartości 60 zł oraz nagrodą książkową, a Emilia uplasowała się na 12 miejscu. Przy tak dużej konkurencji sukces naszych dziewczyn jest tym cenniejszy.

Szczegóły o konkursie: https://www.sokolsanok.pl/aktualnosc/wyniki-konkursu-38-pt-dom-sokola-architekura-

 

 

materiały nadesłane