Wyjątkowe spotkanie w Urzędzie Gminy Sanok z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W poniedziałek 11 października w sali narad odbyło się spotkanie z dyrektorami i nauczycielami szkół z terenu Gminy Sanok z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli goście specjalni tj. p. Maria Siedlecka – przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego w Gminie Sanok oraz p. Daniel Niemczyk przewodniczący Komisji Oświatowej. To wyjątkowa okazja, by na ręce dyrektorów i przybyłych nauczycieli złożyć podziękowania za dotychczasowy wysiłek włożony w edukację dzieci i młodzieży szkolnej, a także złożyć życzenia większemu gronu pegadogicznemu z okazji święta Edukacji Narodowej przypadającego 14 października.
Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wraz z dyrektor SAPO w Gminie Sanok Anną Liszką oraz przewodniczącym Komisji Oświatowej Danielem Niemczykiem wręczyli nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej i wychowawczej.

Wyróżnieni zostali:

  • p. Barbara Januszczak dyrektor SP w Srogowie Górnym
  • p. Joanna Podulka dyrektor SP w Pakoszówce

oraz ośmiu nauczycieli ze szkół podstawowych:

  • Falejówka – p. Marta Stankiewicz
  • Kostarowce – p. Anna Pelczar
  • Mrzygłód- p. Agnieszka Krupska
  • Niebieszczany – p. Iwona Burdziak-Piecuch
  • Pakoszówka – p. Beata Cupak
  • Pisarowce – p. Iwona Filipowicz
  • Strachocina – p. Izabela Haduch-Wójcik
  • Trepcza – p. Bożena Zarzyka

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym dyrektorom oraz nauczycielom życząc dalszej owocnej pracy.
Z
okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i niesłabnącej pasji nauczania!